Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc, dobroć, za troskę o parafię oraz za ofiarność. Dziękuję także za wszelkie dary na stół i wszystkie dobre życzenia, składane na różne sposoby.

2. Bardzo proszę o przestrzeganie przepisów sanitarnych dotyczących maseczek, dezynfekcji rąk, odległości ale także ilości osób, które mogą przebywać w kościele. 1 osoba na 15 m kw, w naszym przypadku, jest to 21 osób.

3. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. Módlmy się za nasze rodziny, za rodziny naszej parafii, aby były Bogiem silne. Kościół otwarty dla nawiedzających do godz. 17.00

4. Jutro liturgiczne wspomnienie św. młodzianków

5. W środę różaniec o 17.30 a nowenna w łączności ze mszą świętą

6. W czwartek ostatni dzień Roku Pańskiego 2020. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – błagalne, ze względu na wprowadzony zakaz przemieszczania się, będzie o godz. 17.00 (!!!)

7. W piątek – pierwszy piątek – Nowy Rok – ur. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o 8.00; 9.30 i 11.00. Tak samo w następną niedzielę i w ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W porozumieniu z Dyrekcją DPS, mszę o 9.30 będę w tych dniach odprawiał nie w kaplicy a w kościele parafialnym.

8. Ze względu na fakt ograniczeń ilościowych, można zapisywać się na msze w Nowy Rok (łącznie z „sylwestrową”) i na przyszłą niedzielę.

9. Jak wiemy, w tym roku nie ma w naszej diecezji tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich. Z tej racji, będę odprawiał za mieszkańców poszczególnych wiosek mszę św. i będzie to okazja do podzielenia się radościami i smutkami parafii. I znów, ze względu na obostrzenia, zapraszam reprezentantów poszczególnych rodzin… 5 stycznia(wtorek) na 18.00 zapraszam mieszkańców Mikoszek a 7 stycznia (czwartek) na 18.00 mieszkańców Bieczyn. Odmówię modlitwę błogosławieństwa rodzin i będzie można zabrać do naczynia wodę święconą, którą pokropicie swoje domostwa.

10. Zachęcam do lektury prasy religijnej: PK ; MPK