Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 24 kwietnia 2022

Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc, dobroć serca, życzliwość i ofiarność. Bóg zapłać za ofiary na KUL, WT UAM i SK. Bóg zapłać także, za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną.

1 Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym Caritas. Z tej racji serdecznie dziękuję członkom naszej parafialnej Caritas za wszelkie działania i zaangażowanie a wszystkim ofiarodawcom za hojność i dobroć serca. Dzisiaj także zbiórka na inwestycje parafialne a za tydzień na Caritas Diecezjalną.

2 W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Marka ew., a we wtorek uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski

3 W środę Różaniec o 17.30 a Nowenna do MBNP w łączności ze mszą św. Zachęcam do trwania na modlitwie różańcowej o zakończenie wojny w Ukrainie.

4 W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.45

5 Grupowe potkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy 1 ponadpodstawowej w piątek o 19.00

6 Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca: Różaniec i wymiana tajemnic o 7.30; będzie to Niedziela Biblijna – dzień Narodowego czytania Pisma św.

7 Od przyszłej niedzieli będzie ogólnie dostępna msza św. o godz. 9.30 w kaplicy DPS w Jarogniewicach. Można też zamawiać intencje, które będą odprawione w Jarogniewicach

8 Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od 17.00 do 17.45 oraz w środę po wieczornej mszy św.

9 Zachęcam też do lektury prasy religijnej, na stoliku najnowszy Przewodnik Katolicki