Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną 29 maja 2022

1 Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc, dobroć serca, życzliwość i ofiarność. Bóg zapłać za ofiary złożone na ASD. Bardzo serdecznie dziękuję p. Kokowskim za troskę o otoczenie naszej świątyni i nowo nasadzone kwiaty. Dziękuję bardzo Dzieciom Pierwszokomunijnym i Ich Rodzicom, za dar ołtarza. Będzie to nowy, piękny ornat. Dziękuję za udział w procesjach w int. urodzajów oraz za udział w nabożeństwach przy krzyżach.

2 Nabożeństwa majowe w poniedziałek i wtorek po mszy św.

3 Od środy odmawiać będziemy litanię do Serca Jezusowego. W środę Różaniec o 17.30 a Nowenna do MBNP w łączności ze mszą św.

4 W tym tygodniu Pierwszy Czwartek – modlimy się w int. powołań i w tej int. adoracja do 19.30. Spowiedź o 17.45

5 W Pierwszy piątek: Spowiedź od 17.00 i Komunia pierwszopiątkowa, co 15 min. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.45. Na mszę św. i po niej na spotkanie zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania.

6 Zbiórka kandydatów na ministrantów w piątek o 16.30

7 Biuro Parafialne czynne we wtorek i w czwartek od 17.00 do 17.45 oraz w środę po wieczornej mszy św.

8 Zachęcam też do lektury prasy religijnej wyłożonej na stoliku, są też modlitewniki do św. Antoniego

9 Już dziś zapowiadam, że w ur. Bożego Ciała, Msze św. będą bo 8.00 i 11.00. O 8.45 z kościoła wyruszy procesja do 4 ołtarzy. O przygotowanie proszę: I – przy sklepie „Prządka”: Srocko Wielkie, II – przy bl. 9: Jarogniewice; III – przy bl. 17: Sierniki; IV – przy krzyżu: Piotrowo. Obrazy do ołtarzy można odbierać na probostwie. Proszę o przygotowanie sztandarów i feretronów, zapraszam Druhów z OSP ze sztandarami oraz do baldachimu oraz proszę o zabezpieczenia trasy , zapraszam ministrantów, Dzieci Pierwszokomunijne i dziewczynki do sypania kwiatków…

Błogosławionego tygodnia życzy:

Wasz proboszcz.